Головна Хрестищенський ліцей Красноградської міської ради Реєстрація

Вхід

Вітаю Вас Гість | RSSП`ятниця, 16.04.2021, 05:43
Меню сайту

Форма входу

Пошук

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

https://legalaid.gov.ua

Педагогічний колектив

 

Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років.

Педагогічний колектив школи у 2020 - 2021 навчальному році складається із 21 педагогічного працівника.

З них освіту мають: повну вищу – 15 (75%); вищу – 5 (25 %).

«Старший учитель» - 4 ( 20 %) 

«Вищу» категорію мають – 8 (40 %)

«І категорію» - 3 (15 %)

«ІІ категорію» - 3 (15 %)

«Спеціаліст» - 6 (30 %).

За стажем роботи:  до 10 років – 3 (15 %); до 20 років – 1 (5 %); до 30 років – 12 (60 %); більше 30 років- 4 (20%)

Потребують підвозу 9 (45%) працівників.

Школа укомплектована педагогічними кадрами, вакансії відсутні.

Методичні об’єднання вчителів: 

  1. класних керівників (керівник - Н.І.Климовец)

  2. природничо – математичного циклу (керівник - Брижань С.О.)

  3. суспільно-гуманітарного циклу (керівник - Верещага І.В.)

  4. початкових класів (керівник - Денисенко Л.П.)

Класні керівники:1 клас - Денисенко Людмила Петрівна ; 2 клас - Акопян Наталя Сергіївна; 3 клас -  Брянцева Наталія Олександрівна; 4 клас - Таран Віра Іванівна; 5 клас - Таран Ярослава Олександрівна; 6 клас - Верещага Інна Володимирівна; 7 клас - Олійник Тетяна Анатоліївна; 8 клас - Нартов Георгій Анатолійович; 9 клас -  Гуржій Микола Леонідович; 11 клас - Брижань Світлана Олександрівна. 

Останній дзвоник 2019

Останній дзвоник 2017

Перший дзвоник 2016

 

Перший дзвоник 2016

Результати участі у ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015:  У ІІ турі:  англійська мова - ІІІ місце, учитель Олійник Т.А.,

                              географія - ІІІ місце, учитель Філенко Л.І.,

                              економіка - ІІІ місце, учитель Климовец Н.І.,

                              правознавство - ІІІ місце, учитель Нартов Г.А.,

                               біологія - ІІІ місце, учитель Брижань С.О.

2015-2016: У ІІ турі: географія - ІІ місце, учитель Філенко Л.І.

                               біологія - ІІІ місце, учитель Брижань С.О.

2016-2017: У ІІ турі екологія ІІІ місце, учитель Міхеєва О.В.

2017-2018: У ІІ турі екологія ІІ місце, учитель Міхеєва О.В.

                                  трудове навчання ІІ місце, учитель Брижань С.О.

2018-2019: У ІІ турі екологія ІІ місце, учитель Міхеєва О.В.

                                  трудове навчання І місце, учитель Брижань С.О.

                                  біологія - ІІ місце, учитель Міхеєва О.В.

                    правознавство ІІ місце, учитель Нартов Г.А.

                                  зарубіжна література ІІ місце, Верещага І.В.

                                  українська мова ІІІ місце, Суслова В.М.

2019-2020: У ІІ етапі російська мова І місце, Гаврилова Т.М.

                                   трудове навчання І, ІІ, ІІІ місця, Брижань С.О.

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz